ROK CUP THAILAND 2020

Veiksmo kupinas

BIRA KART, LAPKRIČIO 2 d. -4 TURAS

Po ilgosios pertraukos į finalą pateko Korėjos taurės finalas.Idealiomis oro sąlygomis „Bila Tour“ lenktynėse dalyvavo 52 lenktynininkai, kurie varžėsi su jais ir išsiaiškins, kas taps serijos čempionu.Šiame varžybų etape buvo naudojamas visas tarptautinis išdėstymas (1 224 metrai).Nors Tailando vyriausybė iš anksto ėmėsi ribojančių priemonių, dėl sezono pradžios atidėjimo ši žaidimų serija sulaukė didelio dalyvavimo ir palaikymo!

Tekstas ir nuotraukos Rok Cup Thailand CVD Sports

Atidarymas, Junior Rok GP grupė su Nandhavudu Bhirombhakdi (107) pirmauja, deja, tiek jis, tiek Terry Jamesas O'Conneris (121) pasitraukia 14 rate, bet Bhirombhakdi dėl puikių ankstesnių vietų laimėjo Roko taurę. Tailando 2020 m. titulas jaunių roko GP lenktynėse
Final Mini Rok startas buvo įspūdingas. Jitranuwathas (99 m.) ir Vliegenas (35 m.) tarp jų išsiveržė į priekį, todėl 2020 m. jie iškovojo galutinę pergalę. Paskutiniame rate pirmavo Vliegenas. jo pirmoji pergalė ROK finalinėse lenktynėse prieš čempioną Jitranuwathą

MINI ROK IR ROOKIE ROK

Iš viso į Mini Rok klasę įstojo 25 vairuotojai, iš kurių 14 pateko į Rookie Rok (7-10 m.), o tai rodo, kad jaunieji vairuotojai labai domisi šia sporto šaka!Chanoknanas Veeratacha turnyrinėje lentelėje pirmauja Aki Jitranuwath ir Taiyo Vliegen nedideliu skirtumu (0,074 sek.).Rookie Rok, Pojcharaphon Kempetch yra greičiausias žaidėjas, bendroje įskaitoje užimantis septintą vietą.

Po pergalės Heat, Jitranuwathas pirmavo lenktynėse priešfinalio pradžioje ir toliau kovojo su Veeratacha iki paskutinio rato.Tačiau Jitranuwathas laimėjo preliminarias varžybas ir laimėjo 2020 m. pasaulio taurę Korėjoje.Po šių dviejų įvyko jaudinanti kova tarp Rayano Caretti, Vliegen, moterų vairuotojų Sirikon Klaewkrua ir Nathakorn Suksri.Vėliau Carretti buvo pažemintas dėl baudos už priekinį gaubtą.Kemphetchas buvo geriausias žaidėjas, paskutinį kartą iškovojęs naujoko titulą, aplenkęs lyderių sąraše esantį Jirayu Rachatamethakulą, kuriam per įkarštį nepavyko užbaigti žaidimo.

Finalas prasidėjo nuo geriausių priešfinalių žaidėjų ir įspūdingai startavo, o visi parodė potencialą laimėti.Jitranuwath ir Vliegen atsiskyrimas tarp vidurio reiškia, kad jie pasieks galutinę pergalę 2020 m. Paskutiniame rate Vliegenas iškovojo pergalę ir pirmavo čempiono Jitranuwath paskutinėse lenktynėse Korėjoje.Už jų ne mažiau įdomi buvo kova dėl trečios vietos – Caretti aplenkė Suksri ir Klaekrua finišavo trečia.Naujokas Rachatamethakul turėjo įspūdingą sezoną, laimėjo, užėmė 6 vietą bendroje įskaitoje ir laimėjo čempionatą aplenkdamas Kempetchą ir Panyakorną Amramrassamee.

JUNIOR ROK IR ROOKIES JUNIOR

Į jaunių klasę pateko ir mini automobilio vairuotoja Veeratacha, kuri nesulaukė žmonių dėmesio!Kaip ir „Minirok“ kvalifikacijoje, jis užėmė „pole“ poziciją tokiu pat pranašumu (0,074)!Pasiekimas yra nuostabus.Už jo yra Terry Jamesas O'Connoras ir Touch Jornsai P2 ir P3.Naujokų jaunimo komandos lyderis Ratcharat Ananthakan patvirtino savo pasiryžimą laimėti čempionatą paskelbdamas greičiausią ratą.

Pirmenybėse O'Connoras užėmė pirmąją vietą po to, kai „Heat“ laimėjo čempionatą.Jis ir turnyrinės lentelės lyderis Nandhavudas Bhirombhakdi žaidė greta.Jam tereikia kelių taškų, kad laimėtų čempionatą.Pirmos eilės tvarka varžybose išliko nepakitusi, o tai reiškė, kad Bhirombhakdi iškovojo jaunių čempionato titulą.Trečioje vietoje Jornsai vis dar varžosi su vairuotoja Sitarvee Limnantharak dėl serijos antrosios vietos.Kitoje naujokų grupėje pergale Ananthakanas taip pat surinko pakankamai taškų, kad laimėtų čempionatą.Geras Bhirombhakdi startas finale aplenkė Kittinut Lueangarunchai, kuris po nemalonumų kvalifikacijoje startavo iš paskutinės pozicijos finale.Daugumoje žaidimų šie du ir O'Connor yra trečioje vietoje.

Tačiau likus keliems ratams iki lenktynių pabaigos O'Connoras pakilo į antrąją vietą ir bandė įgyti persvarą.Deja, jis susidūrė su Bhirombhakdi, todėl abu vairuotojai pasitraukė iš lenktynių.Tai leido Lueangarunchai debiutuoti, tačiau netrukus po žaidimo jis buvo diskvalifikuotas dėl techninių priežasčių.Galų gale Norrarat Apivart (Norrarat Apivart) buvo paskelbtas paskutinio sezono jaunimo finalo nugalėtoju, aplenkęs Joną Race (laimėjo P2 čempionatą čempionate) ir Veeratacha.

2020 m. ROK CUP TAILANDAS TAURĖS DĖL PANDEMIJOS BUVO VISI NEAPSIBRĖŽIMAI – ĮDĖDINGI IR IŠŠŪKIŠKI METAI.DABAR JIS IŠ ŽIEMOS ATOSTOGOS IR GRĮŽS KITAIS METAIS IR, TIKĖSIME, VĖL GALĖS SUVEIKTI TARPTAUTINIUS VAIRUOTOJAS!

Ananthakanas parodė, kad pranoko „naujoko“ statusą, iškovodamas dar vieną pergalę ir savo titulą.Antroje vietoje liko Piyawat Chaiya, aplenkęs Fredericką Wattanapongą Bennettą.

VYRESNIS ROK / MEISTRO / NOVIJAS

Supakit Jentranun užėmė „pole“ poziciją 55,263 per valandą greičiu.Šioje trasoje įveiktas lenktynių laikas yra greičiausias visų laikų Korėjos taurės varžybos.Antroje vietoje yra Carl Wattana Bennett ir vietinė kartingo asė Jarute Jonvisat.Meistriškumo klasėje (vyresnė nei 32 m.) Kittipol Pramoj sukūrė įspūdingą 55.853, kuris yra greičiausias savo klasėje.Pramojus yra vienintelis lenktynininkas, surinkęs pakankamai taškų, kad laimėtų „Masters“ turnyrą prieš dabartinį turą.Naujoko „pole“ poziciją užėmė Apaspong Premanond.

Jentranun ir toliau laimėjo „Heat“ ir finalą, po jo sekė Jonvisat ir Bennett.Meistriškumo klasėje nugalėjo „Pramoje“, tačiau daugiau žaidėjų demonstravo tempą, kuris atitiko senjorų asą.Antroje vietoje yra Jukka Koivistoinenas.

Premanondas taip pat laimėjo ankstyvą žaidimą prieš Supakit Abyim.

Kai finale užgeso šviesos, Jentranun neabejojo, kad tą dieną kažkas gali jį įveikti.Su dominuojančia pergale jis laimėjo ir 2020 m. Pietų Korėjos senjorų čempionatą.Už jo įnirtinga kova tarp Jonvisat, Bennett ir Thitisorn Junsuwan peraugo į antrąją vietą, o trys lenktynininkai finišavo ta pačia tvarka.Nėra jokių abejonių, kad Pramoj vėl laimėjo meistriškumo klasę prieš Koivistoineną ir Partomporną Rachsingho.

Straipsnis sukurtas bendradarbiaujant suVroom Karting žurnalas.

Paskelbimo laikas: 2021-01-25